אודות עורכת דין אורלי זפרני לביא

משרד זפרני לביא מייצג נפגעים בתחום הנזיקין על כל נדבכיו. תחום העיסוק המרכזי של המשרד מתמקד בנזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות בשטח ציבורי (שאינן בהכרח תאונות עבודה), וכיוצ"ב. המשרד מלווה את הנפגע מראשית התהליך, ומייצג אותו אל מול גופים כגון חברות ביטוח, בתי חולים, רשויות ממשלתיות, ביטוח לאומי ותאגידים נוספים.

המשרד הוקם בראש ובראשונה מתוך אידיאולוגיה אמיתית לעזור לנפגע לקבל את הפיצוי המגיע לו. זה לא סוד שאדם משלם כל חייו לחברות ביטוח (ובכלל זה לביטוח הלאומי) אך בעת צרה הוא נתקל בבירוקרטיה בלתי אפשרית הנועדה מלכתחילה להתיש אותו ולגרום לו לוותר על הפיצוי המגיע לו. מתוך אידיאולוגיה זו המשרד מייצג תובעים בלבד ואינו מייצג חברות ביטוח או תאגידי ענק אחרים בשום מקרה ובשום מחיר. אנחנו כאן כדי לעזור לנפגע לקבל את הפיצוי תוך מאבק ללא פשרות, ליווי מקצועי ומענה אמיתי ללקוח.
image
המשרד מתנהל ביעילות אל מול הגופים הנתבעים, מתוך הבנה מיטבית של אופן פעולתם. עבור חברות ביטוח רבות התובע אינו יותר מאשר "בורג במערכת", שהרי חברות הביטוח מודעות לפערי הכוחות בינן לבין האזרח ומנצלות היטב פערים אלה. בדיוק לשם כך אנחנו כאן: ללוות את התובע לאורך כל הדרך, בביטחון, במקצועיות, בשמחה ובאמונה, ולהוביל לקבלת הפיצוי הגבוה ביותר שניתן לקבל.

ההשקפה לאורה פועל המשרד מבוססת על שילוב מנצח: מקצועיות והתמדה ללא פשרות לצד יחסי אנוש מעולים, אוזן קשבת, סבלנות ויחס חם ואדיב ללקוחות.