תאונות דרכים

משרד זפרני לביא מייצג נפגעים בתאונות דרכים ומספק ליווי צמוד מראשית התהליך ועד לקבלת הפיצוי. חלק מסוד הקסם של המשרד הוא שילוב מנצח של מקצועיות בלתי מתפשרת בד בבד עם טיפול מסור ויחס חם לכל לקוח ולקוח.

מה חשוב לדעת?
נפצעת בתאונת דרכים? חשוב מאוד לדעת איך וכיצד יש להתנהל מרגע הפגיעה. מעבר לליווי מקצועי של עו"ד, צריך להכיר כמה צעדים בסיסיים, שיעזרו להבטיח קבלת פיצוי הולם במידה ונפגעתם. ראשית, כדאי לדעת על קיומו של חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (הפלת"ד) אשר מבטיח פיצוי לכל נפגע בתאונת דרכים, ללא שאלת אשם. רבים טועים לחשוב שאם הם היו אשמים בתאונה, אין להם עילת תביעה – הנחה שמוטעית מיסודה.

עשה ואל תעשה – הצעדים הבסיסיים
בשלב הראשון, אם אכן נפצעת בתאונת דרכים – הרי שמומלץ להתפנות מיד לבית חולים. התיעוד הראשוני של בית החולים חיוני וימנע בעתיד מחברות הביטוח לטעון לקטיעת הקשר הסיבתי בין התאונה לבין הכאבים, שלעיתים אכן מופיעים כמה ימים לאחר התאונה. במידה ולא אתם הייתם הנהג בתאונה, חשוב לזכור לקחת את הפרטים מהנהגים המעורבים בתאונה, ולגשת בהקדם לתחנת המשטרה על מנת להוציא טופס אישור משטרה בדבר תאונת דרכים. לאחר השחרור מבית החולים - בין אם מחדר המיון ובין אם לאחר אשפוז ממושך – יש להמשיך ולתעד את התלונות והכאבים. ויודגש: אם הכאבים לא יתועדו ע"י גורמי הרפואה (כגון: רופא משפחה, אורתופד בקהילה, מעקב מרפאות וכיוצ"ב) - הם לא יזכו לשום התייחסות ולא יתקבל פיצוי בגינם.

ואם התאונה התרחשה בדרך לעבודה או חזרה ממנה?
כמובן שאם התאונה התרחשה בדרך לעבודה או בדרך חזרה ממנה, מדובר בתאונת דרכים שהיא תאונת עבודה לכל דבר, והטיפול משתנה בהתאם לנסיבות.

חשוב לזכור: ליווי צמוד ומקצועי של עו"ד מתחילת הדרך מונע כשלים רבים ומגביר את הסיכויים לקבלת פיצוי באופן משמעותי.

עברתם תאונת דרכים?

פנו אלינו לפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות